ThePCDOfficialBGForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ThePCDOfficialBGForum

The Pussycat Dolls World
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 PCD Новини

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 5:36 am

PCD Новини - Page 2 Pussycat+Dolls+Shopping+London+5t2ojNe2bp3l

Jessica със соло кариера през 2010 !

2010 обещава да бъде успешна за бивш член на Pussycat Dolls - Jessica Sutta . Тя започва работа по солов албум. . По време на ваканции Starpuls.com попита Джесика за плановете си.

"Тази година ще бъда заета , защото започвам работа по солов албум, " - каза тя. "Аз съм писмена форма и работа с производителите. Това е нова глава от живота ми "- продължава Джесика."

Според нея, песните на соловия албум ще напомня за музиката на The Pussycat Dolls, но по свой собствен вкус . "Чувствам любов към денс музиката, така че това ще бъде поп музика, танц. Бих искала да си сътруднича с т DJ's, David Guetta или Erick Morillo). Ерик е моят любим DJ!

"Харесва ми да се прибера. Харесва ми да се зад волана на колата си. . Харесва ми да имат свой собствен график. "
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 5:51 am

PCD Новини - Page 2 2109_music_pussycat_5_8307a



Кимбърли вече не е "Кукла" !

Неотдавна, Кимбърли Уайът промени името си в мрежата mikroblog Twitter, премахна на думата Дол, и написа само името си - Kimberly Wyatt. След пет и половина години в поп групата The Pussycat Dolls, реши да напусне отбора. В последните интервюта, Кимбърли казва :

"Аз съм благодарена за опита който имам в Pussycat Dolls. За 5 години при момичетата често се променяха , Робин Antin казва: "Очакваме новите момичета". Pussycat Dolls постоянно се променят. Аз не знам какво очаква Pussycat Dolls в бъдеще, но аз искам да се движим напред. Останалата част от момичетата, ми са като сестри . Те ме научиха на това приятелство за дълго време. "
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 6:03 am

PCD Новини - Page 2 3794124606_aa826c996e

Новини от Twitter - Ашли и Кимбърли ...

2 часа преди (в Лос Анджелис беше около 10 часа) Ашли е оставилd интересно съобщение l техниs микро-блог-AshleyLTMSYF, тя пише:

Снощи видях моите момичета, Мелъди, Кимбърли и Джесика. Обичам ги и много ми липсват.

Малко по-късно, такова съобщение, бе оставено и от Ким в Кимбърли Twitter :

Беше страхотно да видя Мелъди, Ашли и Джесика. Я! Имах достатъчно време с моите сестри! Целувки и прегръдки !

Разбира се, момичетата се събраха заедно за да решат проблемите на Pusssycat Dolls, времето прекарано заедно дали е бивш член на групата!?
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
nicoleymi_ns

nicoleymi_ns


Брой мнения : 30
Join date : 13.11.2009
Age : 30

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 9:29 am

Аз съм крайно разочарована от всички новини за куклите..... Sad Как може да се разделят ?! Никой ли не мисли за нас феновете?! Не искам други допълнения иска си ги тях петте Ник, Джес, Ким, Мел и Ашлиии и никой друг!!! Не мога да си представя колко време ще ми е нужно да свикна с "новите" PCD, които и да са те. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 7:22 am

PCD Новини - Page 2 Singer+Nicole+Scherzinger+arrives+at+the+People%27s+Choice+Awards+2010

Приказната Любов с Хамилтън бе до тук !?

Наскоро свободната Никол Шерзингер реши да се впусне в соло кариерата си, в опит да забрави за скорошната си раздяла.
Никол се раздели с Хамилтън по-рано този месец (10 Януари) след 2 годишна връзка.
Но вместо да страда за раздялата, Шерзингер се съсредоточва върху музиката си - тя работи с Ne-Yo, който ще продуцира песни за нейния предстоящ солов албум.
Той казва: "Никол вече е свободна, затова и песните ще са много по-непринудени. Тя е на място, където е щастлива, че е жива и песните определено описват това. Никол има доста насъбрани чувства след раздялата с Луис. Но това е сякаш да отнемеш крилата на орел и после да му ги върнеш."
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 5:49 am

PCD Новини - Page 2 2d0eups


Надежда за Хаити Сега в Лос Анджелис
На 22 януари почти всички големи звезди в шоу индустрията проведоха телеконферентна връзка за събиране на средства, засегнати от масивно земетресение в Хаити. Излъчване провежда в Лос Анджелис, Ню Йорк, Лондон и Порт-о-Пренс. Сред протестиращите беше и Никол Шерцингер (Nicole Scherzingrer), тя се призовава в Лос Анджелис. Телеконферентна е била наречена "Надежда за Хаити".
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 5:52 am

PCD Новини - Page 2 20

Кимбърли става нов човек

Шоуто "Got To Dance" набира скорост в Англия, и Кимбърли Уайът (Кимбърли Уайът) тази седмица, даде няколко интервюта в ефира на различни радиостанции.

Кимбърли каза за съдиите в шоуто «Трябва да Dance», колегите си, и заедно с радиоводещ говори за развитието на танца като форма на изкуство. . Кимбърли каза, че сега и в близко бъдеще, нейните планове не включват работа с Pussycat Dolls.

Само Кимбърли казал защо си прическа и цвят на косата. . "Станах нов човек, но косата е доказателство за това. обясни Кимбърли.
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
nicoleymi_ns

nicoleymi_ns


Брой мнения : 30
Join date : 13.11.2009
Age : 30

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 8:00 am

Руса си беше хиляда пъти по-красива..
Върнете се в началото Go down
nicoleymi_ns

nicoleymi_ns


Брой мнения : 30
Join date : 13.11.2009
Age : 30

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 11:41 am

PCD Новини - Page 2 100106A1_SCHERZINGER_BG_08_picnik_thumb

Никол Шерцингер явно е решила да се затрупа с ангажименти, за да преживее по-лесно раздялата си със състезателя от Формула 1 Люис Хамилтън, пише Contactmusic.

Звездата от "Pussycat dolls" е насочила вниманието си към евентуална филмова кариера:

„Никол имаше основателна причина да прекрати връзката си с Люис. Той я ограничаваше изключително много. За него не беше важно какво иска тя, а това да е до него където и да ходи. Той изобщо не се интересуваше, че по този начин пречи на кариерата й", коментира източник, близък до певицата.

„В момента Никол се старае да запълни времето си изцяло, за да не мисли за неприятни неща. Тя дори мисли да участва в някой филм. За момента все още не е решено окончателно, но амбициите й са да направи запомнящ се филмов дебют."

Никол смятала, че би могла да се превъплъти в едно от „момичетата на Бонд" в новия филм за Агент 007:

„Ролята е изключително подходяща за мен. Аз имам както физиката, така и излъчването, за да съм „момиче на Бонд", а и мисля, че с Даниъл Крейг ще сме много красива двойка", „скромничи" Шерцингер.
Върнете се в началото Go down
bojan krkic

bojan krkic


Брой мнения : 19
Join date : 25.12.2009
Age : 33
Местожителство : Сливен

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 3:51 am

Няма да е дебют, защото досега Никол е участвала в 3 филма, но в тях се появява само за малко. Дано да и дадат главна роля в някой филм.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 8:26 am

PCD Новини - Page 2 1zdor4

Nicole сега е в Маями и записва дует с Jay Sean ! lol!
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
bojan krkic

bojan krkic


Брой мнения : 19
Join date : 25.12.2009
Age : 33
Местожителство : Сливен

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 8:42 am

Супер! Дано песента да излезе скоро Very Happy Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 3:19 am

PCD Новини - Page 2 Nicole-scherzinger



Прекрасната Никол Шерцингер стана модел !

PCD Новини - Page 2 A

Никол Шерцингер твърдо е решила да се затрупа с работа и ангежименти, както отбеляза самата тя преди време.

Певицата от "Pussycat dolls" този път се е заела с амбицозната задача да изгради кариера в модния бизнес.

PCD Новини - Page 2 Nicole_scherzinger_goes_too_far

Никол, която неотдавна се раздели с пилота от Формула 1 Люис Хамилтън, подписала договор с модната агенция Wilhelmina International.

Според източници от модната индустрия 31-годишната певица ще работи с още куп известни красавици.


Преди време пред фотографи на агенцията са позирали звезди като Фърги, Бионсе Ноулс, Катрин Хийгъл, Ашли Симпсън, Сиара и Бранди.



PCD Новини - Page 2 Nicolescherzingerbikinidk3PCD Новини - Page 2 Nicole+Scherzinger+nic

Шерцингер отпразнувала новия договор на парти в Холивуд, организирано от дизайнера на Калвин Клайн Франческо Коста. На купона присъствали актрисите Кейт Босуърт, Пенелопе Крус и Келан Луц.

PCD Новини - Page 2 Nicole-scherzinger
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 3:43 am

PCD Новини - Page 2 3142804824_ce5dda3f3e

Никол е избрана да направи ексклузивна колекция от C&A. Тази година Фърги представяше колекция на C&A. Никол ще рекламира обувки, дрехи и аксесоари, които ще се бъдат в магазините от 8 април 2010г. Трябва също да се отбележи, че колекцията ще бъде светла и чувствена. Следващата седмица, 11 февруари, Никол ще пристигне в Бразилия за записи за търговската колекция.
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 11, 2010 6:53 am

PCD Новини - Page 2 Nicole-Scherzinger-photo-284x300

Nicole Scherzinger е в категорията за най-секси личност в музиката в Billboard.com

За нея можем да гласуваме ТУК
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 12:40 pm

PCD Новини - Page 2 Rlwbi0[img]

Никол Шерзингер, лидерката от Pussycat Dolls, вече е 4 години в списъка на 100-те най-сексапилни жени на списание Maxim. Това е разбираемо: дълга коса, винаги безпогрешен и понякога преувеличен грим, облечена в секси дрехи сякаш винаги готова да излезе на сцената.

В Бразилия, за да представи нейната колекция от бельо и аксесоари създадени с партньорството на C&A, певицата говори с Chic и даде някои полезни съвети, погледете ги.

Когато не си облечена в стила на Pussycat Dolls какво носиш?
Моят стил е boho-rock-glam-chic. Обръщам голямо внимание на правилните аксесоари, очила, обувки.

Какво правиш, за да нямаш целулит?
Целулитът е неизбежен! Но помага активното движение - бягам и танцувам. Също така, тесни панталони, много светли е страхотно. От тези, които не можете да дишате. Изгаряне на мазнините!

Тайната на красотата?
Много слоеве от спиралата Dior Show, за да направиш миглите добре и малко пудра, за да придадеш малко цвят.

Какво мислиш за бразилските момичета?
Те имат тази увереност, че са много силни. Те са сексапилни, защото излъчват светлина, те искат също и другите хора да са секси. Поглеждам към бразилската жена и искам за бягам!
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 4:12 am

PCD Новини - Page 2 NicoleJaySean

Nicole отрича да има нещо между нея и Jay Sean !

Веднага след новината за съвместната работа на чаровната Никол Шерцингер (Nicole Scherzinger) и британския певиц Джей Шон (Джей Шон), излезе слухо за нов роман, но двойката веднага отрече всичко.

Шерцингер наскоро се раздели с Люис Хамилтън. Независимо от това, певицата не обмисля нов кандидат за сърцето си. "Слуховете за аферата с Jay Sean - това не е вярно. Ние се срещнахме, за да обсъдим запис на песента, нищо повече между нас не се е случило и никога няма да се случи ", - казва певицата.

Джей също коментира този слух: "Между нас няма нищо. С Никол, сме само приятели. "
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 8:54 am

Никол и Люис са отново заедно, а скоро ще има сватба !?

PCD Новини - Page 2 24

Днес, звездната двойка, която преди няколсо сезмици съобщи , че се раделят,но сега отново се събира.

Папараци забелязаха Никол Шерцингер и състезателят Люис Хамилтън на пазар в Холивуд.

Posluham, в един от магазините, продавачът потитал Никол дали търси нещо конкретно в този бутик ? "Тази година може би ще има сватба - търся моята сватбена рокля."
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 01, 2010 11:29 am

PCD Новини - Page 2 Image_397075_2

Никол постави три условия на Хамилтън

Певицата от "Пусикет долс" Никол Шерцингер е съставила план от три точки и се надява с негова помощ да заздрави подновената си връзка с пилота от Формула 1 Люис Хамилтън.

Изпълнителката и състезателят решиха да си дадат втори шанс и в края на миналия месец оповестиха, че отново са заедно. Това се случи само няколко седмици, след като Шерцингер и Хамилтън съобщиха, че се слагат край на връзката си.

"Причината двамата да се разделят през януари бе липсата на достатъчно време, което да прекарват заедно. Никол и Люис обаче никога не са преставали да се обичат", казва в интервю за сп. "Хелоу" източник, близък до двойката.

За да запази възобновената връзка, Шерцингер е решила да въведе стриктни правила, които ще внесат повече романтика в отношенията й с Хамилтън. Първото правило гласи, че когато двамата вечерят заедно, никой не трябва да ги прекъсва. Това означава, че пилотът от Формула 1 ще трябва да оставя своя "Блекбери" у дома, с което той се е съгласил.

Второто изискване на певицата е и двамата да не четат таблоидните истории за връзката им. Третото правило гласи, че 25-годишният Люис Хамилтън трябва да говори с любимата си всеки ден, а не да й праща SMS-и. 31-годишната Никол Шерцингер от своя страна се е решила да пренареди графика си, за да прекарва повече време със своя възлюбен.
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 194
Join date : 11.11.2009
Age : 30
Местожителство : PCD World

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 03, 2010 11:45 am

PCD Новини - Page 2 2ijlsu0

Ашли Робъртс и Кимбърли Уайът напуснаха Pussycat Dolls, за да преследват собствени цели.

Ашри Робъртс напусна групата. Тя е решила да преследва свои интереси, но настоява, че е благодарна за участието си в групата.
Написала е в своя блог (ashleyroberts.tumblr.com): "Да, напуснах Pussycat Dolls. Толкова съм благодарна за вашата любов и подкрепа. Беше невероятно пътуване и научих толкова много."

Кимбърли Уайът също напусна групата. В интервю за списание Loaded, певицата обяви за нейното напускане, за да се съсредоточи върху собствения си живот.
Тя казва: "Напуснах групата. Толкова съм благодарна за всичко, което Pussycat Dolls внесоха в живота ми. Но трябва да кажа, че имаше прекалено много промени, с които не можех да се съглася. Затова реших да продължа с моя живот."
Върнете се в началото Go down
https://thepcdofficialbgforu.bulgarianforum.net
nicoleymi_ns

nicoleymi_ns


Брой мнения : 30
Join date : 13.11.2009
Age : 30

PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 11:04 am

PCD Новини - Page 2 Nicole-scherzinger-88028

Вокалистката на Pussycat Dolls Никол Шерцингер обяви, че в най-скоро време ще направи кастинг за нови попълнения в групата. Тя взела това решение, след като редиците на бандата й значително оредяха.

Кимбърли Уайт и Ашли Робъртс, напуснаха Pussycat Dolls. Вместо обаче да изпадне в паника, Никол Шерцингер заяви пред медиите, че е развълнувана от идеята в групата да се включат нови момичета.

„С нашия откривател Робин Антин ще направим кастинг и ще си изберем изпълнителки, които да заменят Кимбърли и Ашли. В момента аз работя върху новия албум на Pussycat Dolls, който предстои да излезе до края на годината“, обявила Никол.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PCD Новини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PCD Новини   PCD Новини - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
PCD Новини
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ThePCDOfficialBGForum :: The Pussycat Dolls :: The Pussycat Dolls-
Идете на: